Sultangazi Avizeciler Festivali’ne davetlisiniz

Sultangazi Avizeciler Festivali’ne davetlisiniz

Değerli sektör mensupları,
Değerli paydaşlarımız,
Değerli müşterilerimiz

AYDSİAD Aydınlatma Sanayicileri İş Adamları Derneği ve Sultangazi Avizeciler Sitesi ile birlikte Sultangazi Avizeciler Festivali‘ni bu yıl ilk kez düzenliyoruz. 13 -19 Nisan 2020 tarihleri arasında Sultangazi Avizeciler Sitesi ve çevresini kapsayan bölgedeki düzenlenecek festivalde bölgede bulunan 50 ve üzerinde Avize üreticisinin, ithalatçısının, perakende satış yapan mağazaların katılması bekleniyor.

Bu yıl ilkini düzenlediğimiz festival çerçevesinde, yurt dışından avize ihracatı yaptığımız yabancı ihracat müşterilerimizi, Anadolu toptan müşterilerimizi, aydınlatma projelerinde avizelerimizi kullanan aydınlatma tasarımcılarını, mimarları, dekoratörleri, proje ofislerini, aydınlatma tasarımcılarını Sultangazi Avizeciler Bölgesindeki kendi mağazalarımızda ağırlamaya hazırlanıyoruz. Bu buluşma vesilesi ile ziyaretimize gelen müşterilerimize 2020 sezonu koleksiyonlarımızı, modellerimizi tanıtmak için davet ediyoruz.

Bu yıl büyük bir heyecanla hazırlandığımız Sultangazi Avizeciler Festivali’nde bir önemli amacımız da başta yakın bölge halkı olmak üzere, tüm İstanbul halkına bölgemizi duyurmak ve bölgeye dikkatlerini çekmektir.

Her zevke, her tarza uygun avize seçmek için öncelikle Sultangazi Avizeciler Bölgesinin ziyaret edilmesi gereken bir bölge olduğunu anlatmak ve Sultangazi Avizeciler Bölgesini bir çekim noktası haline getirmek en büyük arzularımızdan biridir

Derneğimizin tüm üyelerini festivalde yer almaya davet ediyoruz.

Tüm müşteri gruplarımızı, evine, yaşam alanına, kendi zevkine ve kendi bütçesine uygun avize arayan tüm halkımızı festival vesilesi ile Sultangazi Avizeciler Bölgesindeki mağazalarımızı ziyarete davet ediyoruz.

Mustafa Hastaoğlu
AYDSİAD Başkanı
www.aydsiad.org

Önceki yazı
Sultangazi Avizeciler Festivali Hazırlıkları Ocak Kahvaltımızda Konuşuldu
Sonraki yazı
Sultangazi Belediye Başkanımızı Ziyaret Ettik

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Menü