Festival Katılımcıları Kahvaltıda Buluştu

Sultangazi Avizeciler Festivali katılımcıları, AYDSİAD dernek üyeleri, Avizeciler Sanayi Sitesi esnafı, 11 Nisan 2020 Çarşamba sabahı AYDSİAD Dernek merkezinde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.   60’ın üzerinde kişinin katıldığı kahvaltı sonrası, Festivale nasıl hazırlık yapılması gerektiğine dair bilgilendirmeler yapıldı

Açılış konuşmasında konuşan AYDSİAD Başkanı Mustafa Hastaoğlu, bu toplantının bir tanıtım toplantısı olmadığını bir hazırlık toplantısı olduğunu belirterek katılan herkese teşekkür etti. Mustafa Hastaoğl, festival ile ilgili çalışmaları yürüten Anthea Ekibine gösterdiği çalışmadan dolayı teşekkür etti.

Festivalin organizasyonunun yürüten Anthea ekibinden Festival Proje Yöneticisi Mehmet Dükkancı ve Festival Proje Asistanı Aslı Konurbay katılımcılara son durum hakkında ve festivale nasıl hazırlanmaları gerektiğine dair bilgiler verdiler.

Festival’de toptan müşteriler, mimar ve proje müşterileri, ihracat müşterileri ve perakende müşterilerine yönelik yapılan hazırlık çalışmaları, sosyal medya’da tanıtım ve reklam çalışmaları, müşteri çekmek için planlanan özel kampanyalar hakkında bilgiler verildi.

Festivale hazırlık konusunda katılımcıların yapmaları gereken hazırlıklar ile ilgili olarak bilgi verildi.

Festival günlerinde kullanılması amacıyla çizilen, 12.000 adet basılıp ziyaretçiye dağıtılacak, dijital olarak da dağıtılacak bölgenin karikatür haritasının son hali gösterildi.

Festivali farklı müşteri gruplarına tanıtmak amacıyla hazırlanan videolardan birinin taslak hali katılımcılarla paylaşıldı.

Önceki yazı
Sultangazi Belediye Başkanımızı Ziyaret Ettik
Sonraki yazı
Festival 15-21 Haziran 2020 Tarihine Ertelendi

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Menü