Başkandan

Değerli Meslektaşlarımız;

Sizleri Aydınlatma Sanayici ve İş Adamları Derneği (AYDSİAD) Yönetim Kurulu olarak saygıyla selamlıyoruz.

2009 yılında kurulan AYDSİAD, kurulduğu günden bu yana dekoratif aydınlatma üretici ve ithalatçılarının bir arada olduğu ve birlikte hareket etme imkânını bulduğu bir kurum olarak varlığını sürdürmektedir.

Aydınlatma sektörünün tüm dünyada dönüşüm geçirdiği bir dönemden geçiyoruz.

Eskiden kullandığımız standart ampuller yerine yeni nesil LED ışık kaynaklarının artan kullanımı, pazarlardaki dönüşümler, yüksek adetli üretimler yapan işletmeler yerine butik üretimler yapan firmaların daha hızlı büyüdüğü ve artık elektroniğin aydınlatmanın tam kalbine yerleşmesi gibi hızlı ve köklü bir dönüşüm geçiriyoruz.

Bu yeni düzene en kısa sürede adapte olmak, süreci yönetmek ve bölgesel lider olmak için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

El işi avize ustalarımızın yetişmediği bu dönemde meslek liselerimiz ile çalışmalar yapıp sektörümüzü daha ileriye taşıyacak yetişmiş ve çok kaliteli insan kaynağı için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sektörümüzün ve bölgemizin tanıtılması için yapılan çalışmalar hızla devam ediyor.

Yakın bir gelecekte yüksek istihdam sağlayacak, yüksek ve katma değerli ihracat rakamları üretecek, uluslararası pazarlarda ülkemizi en güzel şekilde temsil edecek olan siz değerli dostlarımı Aydınlatma Sanayici ve İş Adamları Derneği (AYDSİAD) Yönetim Kurulu adına saygıyla selamlıyorum.

 

Aydınlatma Sanayici ve İş Adamları Derneği (AYDSİAD)

Yönetim Kurulu adına

İbrahim KANDİL

Başkan

Haberler

Yayınlar

Menü